Hakkımızda

ATC, dünyada 50, Türkiye’de 20 yıllık batarya üretme tecrübesiyle, batarya ve  batarya şarj cihazı üreticilerinin önde gelenlerindendir. Dünya standartlarında ISO9001 – ISO14001 üretim tesisiyle resmen tanınmış ve dünyanın son teknoloji makineleriyle donanmıştır. Ürünlerimizde cıva ve kadmiyum oranı 0%’dır. AVRUPA çevresel gereksinimlerinin yanı sıra RoHS gereksinimlerine de uyum da sağlamaktadır. ATC, güvenlik onaylı sertifikalı ve dünya standartlarındadır.

R&D grubuna üye olan ATC ‘de, mühendis ve kalite kontrol uzmanlarımız ürünlerimizi sürekli geliştirmektedir. Kalite güvence programımız, IEC standartlarının yüksek kalitesine uygundur ve kesin onay sahibidir. Bununla birlikte tesisimiz, garantili ve kaliteli ürünleriyle uygun fiyatlarda rekabet eder. Ürünleri güvenilir ev aletleri ve genel bataryalı cihazlar için ideal bir seçimdir.

ATC, aydınlatma ve pillerde çevreyi koruyucu ürün özellikleriyle yüksek kalitede hizmet vermektedir. Bizim inancımız YEŞİL çevreyi etkinleştirmek ve gelecek nesil için çevreyi korumaktır.

1. Misyonumuz

Kuruluşumuzdan itibaren iç ve dış pazarlarda edindiğimiz güvene dayalı olarak en çok tercih edilen piller arasında olmanın bilinciyle fiyat performans ürünler geliştirerek çevreye daha az zararlı ürünler sunmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

2. Vizyonumuz

Sürekli müşteri memnuniyeti vazgeçilmez temel felsefemizdir. Beklentileri üst seviyelere çıkarmak için teknolojiyi yakından takip ederek daha verimli ürünler geliştiririz.

Ürünlerimizde kalite bilincini yaygınlaştırarak hizmette en üst seviyede tutmak için personelimizi sürekli eğitimden geçiririz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden çalışanlarımızın gelişimine önem veririz.

Ekip ruhunu geliştiren dinamik bir yapıya kavuşmak adına profesyonel çalışmalara imza atarız.

Dürüstlük vazgeçilmez ön koşulumuzdur. Müşteri, çalışan ve tedarikçilerimizi iş ortağı olarak kabul ederiz.

Sosyal sorumluluk bilinciyle, çağdaş bir toplum için uygun gördüğümüz sosyal projelerin içinde yer almaktan çekinmeyiz.

Çevrenin ve doğanın korunması için yenilenebilir enerji kaynaklarının daha aktif kullanılmasını teşvik ederiz.

Sorumluluğumuzun Farkındayız!

JVS Elektronik için sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı vazgeçilmezdir.

Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara kusursuzca devredilmesi için üzerine düşen her şeyi yapmaktan kaçınmaz. JVS Elektronik dünyamızın tertemiz kalması için çevrenin koruması kapsamındaki onaylı AKÜ ve PİL derneklerine kuruldukları günden itibaren destek vermiştir bundan sonra da destek olmaya devam edecektir.

JVS Elektronik; kaliteli ürün ve hizmetlerin yanı sıra çevre dostu ürünleri tüketiciye sunmanın bilinciyle hareket eder.